виж статистика

още снимки на Диян Лефтеров

Новини свързани с Диян Лефтеров
11:55 ч., 15.02.2013 г.
Последните дни преди старта на първенството отборът на Нефтохимик ще изкара в лагерна обстановка. Така футболистите ще са максимално подготвени ... цялата новина

10:22 ч., 18.12.2012 г.
Официалният фен - клуб на Нефтохимик се готви да раздаде годишните награди на най-заслужилите футболисти от отбора, фирмите, които са го подпома... цялата новина

15:19 ч., 21.11.2012 г.
Старши треньорът на Нефтохимик Димчо Ненов ще се срещне с журналисти в четвъртък от 11.30 часа на спортен център Изгрев. В пресконференцията ще ... цялата новина

09:19 ч., 26.08.2012 г.
Старши треньорът на Нефтохимик Димчо Ненов определи група от 18 футболисти за първото домакинство на Лазур срещу Чавдар (Етрополе).

... цялата новина

15:03 ч., 17.08.2012 г.
Старши треньорът на Нефтохимик Димчо Ненов определи група от 18 футболисти, които утре ще отпътуват за Габрово.

От избраниците на Ненов отпадн... цялата новина

22:14 ч., 19.07.2012 г.
Нефтохимик разгроми с 4:0 Тунджа Ямбол в контролна среща, която се игра на стадиона в Долно Езерово. Мачът започна и с минута мълчание в памет н... цялата новина

08:53 ч., 11.05.2012 г.
Отборът на Нефтохимик излиза за двойни премии в събота при гостуването си на лидера в Източна "Б" група Етър. При победа "шейхове... цялата новина

15:58 ч., 17.02.2012 г.
Нефтохимик и Берое завършиха 0:0 в контрола играна на помощното игрище на ст. Загорец в Нова Загора при доста силен вятър, който затрудни и дват... цялата новина

16:16 ч., 21.01.2012 г.
Отборът на Нефтохимик записа загуба в първата си контрола. "Шейховете" отстъпиха с 1:3 от аматьорите Мастер на стадиона в Българово. В... цялата новина

16:44 ч., 12.11.2011 г.
Нефтохимик победи с 2:1 Добруджа на стадиона в кв. Долно Езерово, след като изоставаше на полувремето с гол пасив.

Изненад... цялата новина

12:40 ч., 08.06.2011 г.
Феновете на Нефтохимик избраха ветерана Митко Трендафилов за играч на сезона, през изминалия сезон в Югоизточната "В" група.

09:34 ч., 02.06.2011 г.
Нефтохимик си осигури бараж за атакуване на "Б" група след като направиха 1:1 срещу Созопол, в отложен мач от  Югоизточната "В&qu... цялата новина

16:45 ч., 26.05.2011 г.
За втори път феновете избраха Емил Данчев за играч на мача. Този път супер представянето му срещу Спартак Варна, донесе над 50% от гласовете на ... цялата новина

09:23 ч., 23.05.2011 г.
Черно море (Варна) се прицели в защитника на третодивизионния Нефтохимик (Бургас) Диян Лефтеров, твърди БТА.

Лефтеров е роден през 1988-а год... цялата новина

11:49 ч., 19.05.2011 г.
В завидно настроение тренират футболистите на Нефтохимик преди днешния финал за Купата на Аматьорската Лига срещу Спартак Варна.