отбор: ВК Виктория Волей
дата на раждане: 19.05.1992 г.

Новини свързани с Димитър Димитров
09:58 ч., 11.10.2011 г.
Мениджърът на Левски Георги Иванов отделя цялото си свободно време да намери слабите страни на следващия съперник Черноморец Гонзо разучава под ... цялата новина

14:33 ч., 10.10.2011 г.
Един от младите таланти в отбора на "Черноморец-Бургас" и редовен младежки национал Георги Терзиев направи официален дебют за мъжкия национ... цялата новина

09:37 ч., 10.10.2011 г.
Георги Чиликов започ­на футболната си ка­риера в Черноморец Бургас. Оттам той пре­мина в градския съпер­ник Нефтохимик, след което заигра за Лев... цялата новина

18:47 ч., 07.10.2011 г.
Черноморец Бъргас отстъпи във втората си контрола с 0:1 от отбора на Светкавица Търговище. "Акулите" бяха по-активни през всичките 90 минут... цялата новина

11:04 ч., 07.10.2011 г.
Треньорът на Черноморец Димитър Димитров може да не води отбора в предстоящото дерби с Левски. Херо замина вчера сутринта са изследвания в специ... цялата новина

16:18 ч., 05.10.2011 г.
Христо Йовов, Георги Чиликов, Станислав Благов ще играят с отбора на "Синята коалиция" (№38) в паметен мач тази събота. Известните фут... цялата новина

14:30 ч., 04.10.2011 г.
Спортно-техническото ръководство на бургазлии е насрочило две приятелски срещи по време на паузата в шампионата между осмия и деветия кръг от пъ... цялата новина

09:27 ч., 30.09.2011 г.
Левски предприема поредна офанзива по привличането на нов старши треньор, а кандидатът отново е добре познат - Димитър Димитров.

Хер... цялата новина

13:53 ч., 29.09.2011 г.
"Предстои ни един мач на характер. Отборът на "Черно море" разполага с много добри футболисти, а трябва да отчетем и фактора домакинство. З... цялата новина

15:53 ч., 28.09.2011 г.
На 29-ти септември /четвъртък/, от 12:00 часа, старши треньорът на "Черноморец-Бургас" Димитър Димитров ще даде своята редовна пресконферен... цялата новина

14:22 ч., 27.09.2011 г.
Дипломираният кукловод Николай Ишков ще извършва мениджърската и импресарската дейност на бургаския Черноморец. Бившият президент на Спартак (Вн... цялата новина

13:12 ч., 27.09.2011 г.
На 29-ти септември /четвъртък/ от 18:00 часа ръководството на ПСФК "Черноморец-Бургас" в лицето на изпълнителния директор Пламен Киряков, к... цялата новина

23:16 ч., 25.09.2011 г.
"Неприятна загуба. Загубихме най-вече заради индивидуалните грешки, които направихме - визирам първия и третия гол. С тези два гола за съжаление... цялата новина

11:13 ч., 21.09.2011 г.
Капитанът на Черноморец Радостин Кишишев най-вероятно ще бъде включен в състава за домакинството на Славия. Тинката не е играл от гостуването на... цялата новина

12:04 ч., 20.09.2011 г.
Изпълнителният директор на Черноморец Бургас Пламен Киряков изрази задоволството си от представянето на тима от началото на сезона.