Новини свързани с Павел Колев
17:30 ч., 29.11.2023 г.
Бившият заместник-изпълнителен директор на Българския футболен съюз, бивш директор на Левски и настоящ директор на Локомотив Пловдив - П... цялата новина

16:48 ч., 27.05.2009 г.
След тридневната почивка, която спортно-техническият щаб на „акулите" даде на футболистите, всички играчи се събраха за първа тренировка. Д... цялата новина

15:10 ч., 13.05.2009 г.
След тридневната почивка, която спортно-техническият щаб на „акулите" даде на футболистите, всички играчи се събраха за първа тренировка пр... цялата новина

11:03 ч., 18.11.2008 г.
Несебър излиза срещу Родопа след серия от три победи. Допълнителното финансово обезпечаване от oбщинския съвет очевидно има стимулиращ ефект вър... цялата новина

18:54 ч., 19.10.2008 г.
Несебър допусна нелепа загуба с 1:2 от Светкавица, като домакин. След скучно първо полувреме, всичко по-значимо след случи след почивката. Първи... цялата новина

Григор Димитров е явен фаворит на букмейкърите за старта си на турнира в Стокхолм
Време е! Григор Димитров стартира днес участие на любим турнир
Нефтохимик продължава напред в Европа след нова победа в Чалъндж къп
Над 200 двойки ще вземат участие в 39-я Международен турнир по спортни танци "Купа Бургас"
Черноморец приема Локомотив (Пловдив) на стадион "Лазур"