Юношите младша възраст на Нафтекс са на полуфинал след разгром над Монтана

12:42 / 12.11.2008
556
Юношите младша възраст на Нафтекс, родени през 1993 година, се класираха за полуфиналите на Купата на БФС, съобщиха от клуба. Възпитаниците на старши треньора Владо Стоянов продължават напред в турнира след убедителна победа над Монтана със 7:0.

Младите футболисти на Нафтекс си осигуриха успеха още през първата част на срещата на стадион „Лазур", когато отбелязаха шест безответни попадения. С хеттрик за домакините се отличи Живко Петков. Централният нападател се разписа в 6-ата, 25-ата и 38-ата минута. Два гола добави Виктор Димитров, а до почивката точен бе и Николай Иванов.

През втората част футболистите на Владо Стоянов намалиха оборотите и стигнаха само до още един гол във вратата на Монтана. Негов автор бе Николай Андонов, който се разписа 5 минути преди края на срещата.

Утре юношите старша възраст на Нафтекс, родени през 1991 година, гостуват на Литекс в 1/4-финален двубой за Купата на БФС.