Спортните новини: Днес (4) | Вчера (1)
Нефтохимик отстъпи на Ботев (Гълъбово)
Автор: Екип Burgas24.bg 10:27 / 08.05.2016Коментари (0)1077
© Пресслужба Нефтохимик
Нефтохимик загуби гостуването си на Ботев /Гълъбово/ с 4:2. Срещата бе от 27-ми кръг на шампионата.

Домакините откриха резултата 20 минути след началото на мача. Десет минути по-късно Нефтохимик изравни след удар от фаул на Станислав Дрянов. Малко след това "гълъбите" успяха да поведат втори път. Резултатът 2:1 се запази до почивката.

През втората част "шейховете" отново изравниха, след удар от дузпа на Теодор Стефанов. Наказателният удар бе отсъден заради игра с ръка на играч на Ботев /Гълъбово/. До края на двубоя домакините отбелязаха още две попадения и решиха резултата в своя полза.

Състав на Нефтохимик: Петър Денчев, Стоян Кижев, Симеон Иванов, Станислав Жеков, Станимир Андонов, Слави Шопов, Станислав Дрянов, Даниел Гаджев, Илия Димитров, Живко Хаджиев, Теодор Стефанов

Резервен състав: Димитър Илиев, Ерай Карадайъ, Владислав Мисяк, Мирослав Коев, Тихомир Трифонов, Борислав Борисов, Иван Цачев