Съкрушаваща загуба за Нефтохимик

Коментари (3)
09:30 / 11.04.2016
2450
Нефтохимик загуби като домакин от Литекс с 0:6, в среща от 23 кръг на шампионата.

Първото полувреме завърши при нулево равенство, без много опасности и пред двете врати. "Шейховете" играха главно в защита, а ловчалии владееха инициативата през по-голямата част от полувремето.

Първият гол във вратата на Нефтохимик падна още през втората минута на второто полувреме. Заради груби грешки в защитата последваха и още пет.

Въпреки, че имаха някои възможности да отбележат, "шейховете" не се възползваха. Те не съумяха да се противопоставят на по-класния съперник, който имаше тотално превъзходство на терена.

Състав на Нефтохимик: Петър Денчев, Живко Хаджиев, Ерай Карадайъ, Илия Димитров, Ростислав Петров, Симеон Иванов, Станимир Андонов, Слави Шопов, Станислав Жеков, Цветан Филипов, Даниел Гаджев

Резервен състав: Петко Пацов, Мартин Иванов, Мирослав Коев, Станислав Дрянов, Теодор Стефанов, Тихомир Трифонов, Борислав Борисов