Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
НачалоФутболБаскетболВолейболДругиСтатистики
Спортните новини: Днес (0) | Вчера (0)
Ботев прави Черноморец свой сателит
Автор: Екип Burgas24.bg 09:51 / 13.05.2014Коментари (17)3603
© Burgas24.bg
Ръководството на Ботев работи сериозно върху възможността да направи изпадналия Черноморец свой сателит от следващия сезон. Контактите между двата клуба са много добри, а освен това предстоящото назначение на Димитър Димитров за директор при "канарчетата" е повлияло за евентуалната сделка. От Ботев обаче ще изчакат първо следващия Изпълком на БФС, на който трябва да се реши дали клубовете, които искат, могат да имат втори свои отбори и в "Б" група, където да играят редовно резервите им и младите таланти. Такава е практиката в много страни от Западна Европа, а Лудогорец, Ботев и Литекс са изразили желание Б отборите им да участват във втора дивизия.

Очаква се обаче БФС да не подкрепи това искане в този момент, което ще накара Ботев да избере закъсалия Черноморец за свой сателит. Така "канарчетата" ще пренасочат инвестициите си от Раковски, където бяха изхарчени немалко пари без никакъв резултат, към Бургас. Пловдивчани са облагодетелствани и от факта, че Черноморец има отлична база "Гнездо на акули", на която ще се развиват бъдещите таланти на Ботев. След напускането на Херо в Бургас трябва да го замени помощникът му Георги Чилшов, който ще работи с талантите в тима. Известно е, че Ботев вече почти си осигури услугите на двама от най-добрите млади футболисти на Черноморец - Милчо Ангелов и Станислав Дрянов, които от следващия сезон трябва да облекат "жълто-черната" фланелка.

Източник: в. "Меридиан мач"






Зареждане! Моля, изчакайте ...

Показва коментари на Ултра Нафта
премахни филтъра

+2
 
 
Стига вече, миризливи таранки. На всички вече им писна от вашите далавери, машинации, обединения, сливания и тем подобни, само и само да ви има. Никой луд няма да тръгне да дава пари за шепата ви фенове, ако няма някаква далавера. Но от тези далавери страда бургаския футбол и в момента се вижда на какво дередже е само и единствено заради вас. Вие сте един тумор, един паразит, който съществува на гърба на другите. А всички знаем, че тумора се изрязва, за да не убие това в което се е вкопчил. Просто ни спасете от жалкото си съществуване и оставете другите да живеят!!!
Коментарите са на публикуващите ги. Burgas24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.


Актуални Четени Теми
Григор Димитров излиза за отмъщение тази нощ
Тервел Замфиров триумфира с втора титла на световното по сноуборд
Над 300 състезатели дадоха от Бургас старт на Държавното първенство по ергометър
ПСЖ и Ливърпул с първа битка от жестокия им дуел в ШЛ
»

Класиране Резултати

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти:

тел.: 0886 49 49 24

novini@burgas24.bg

За реклама:
Тарифи (виж)
Договори избори 2024

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Бургазлии във facebook
RSS за новините
Статистика: