Спортните новини: Днес (2) | Вчера (2)
Черната серия на Черноморец продължи след домакинска загуба от Лудогорец
Автор: Екип Burgas24.bg 19:52 / 30.10.2013Коментари (1)2439
Черната серия на Черноморец Бургас продължи, след като тима на Димитър Димитров-Херо загуби домакинството си срещу Лудогорец с 0:2 в мач от 15-ия кръг на "А" група.

Отборът на "акулите" вече 7-ми пореден мач нямат победа и записа 2-ра поредна загуба в българското първенство. Двукратният шампион на България се наложи след попадения на Роман Безяк в края на първото полувреме и Мисиджан през втората част.

Бургазлии доиграха двубоя с 9 човека заради червени картони на Яни Пехливанов (63') и Николай Павлов (88').

С тази загуба Черноморец продължава да заема 12-то място с актив от 13 точки, докато Лудогорец остави 2-ри с 34 пункта. Толкова има и първия Литекс, който по-рани днес разби с 4:0 Литекс.

Черноморец - Лудогорец 0:2