Спортните новини: Днес (3) | Вчера (1)
Тони Здравков: Липсва ни умението пред гола
Автор: Екип Burgas24.bg 09:02 / 21.04.2013Коментари (0)1118
© Gong.bg
Треньорът на Ботев (Враца) Антони Здравков не бе доволен от загубата от Черноморец с 0:2.

"Изиграхме едно слабо първо полувреме с много напрежение в нашите футболисти. Можехме още в началото да отбележим гол, но Коконов не отигра правилно топката. През втората част действахме по коренно различен начин. Търсихме гола до последната минута. Създадохме доста положения, но не успяхме да вкараме нито едно, което е нашият най-голям проблем. Този път и късметът не бе на наша страна, както и липсата на голмайсторски умения. Ако бяхме изравнили, щяхме да победим. Загубихме един мач, в който не трябваше да губим точки. През първото полувреме допуснахме елементарни грешки. Имам една-единствена претенция към съдиите за дузпа", каза Здравков след мача.