Спортните новини: Днес (1) | Вчера (0)
"Акулите" прегазиха Ботев (Вр) в Елитната юношеска група до 19 г.
Автор: Екип Burgas24.bg 10:21 / 16.10.2012Коментари (0)315
© chernomoretz.bg
Елитната юношеска формация на "Черноморец-Бургас", до 19 години, постигна убедителна домакинска победа. Момчетата на старши треньора Антон Спасов победиха с 4:0 гостуващия "Ботев" Враца. Мачът протече под пълната доминация на бургазлии и само липсата на концентрация на моменти, предотврати по-сериозен резултат.

На почивката малките "акули" се оттеглиха с преднина от 2 гола, дело на Стоян Кижев и Стоян Вълчев. През втората част бургаските таланти затвърдиха своето надмощие и отбелязаха нови два гола. Точни бяха Милен Гамаков и Даниел Стаматов, които се отчетоха с красиви попадения. Единственото неприятно от срещата беше сериозната травма, която получи Даниел Стоянов. Бързакът беше сменен принудително в края на първата част, след като получи болки в коляното.

С актив от 10 точки и мач по-малко, черноморци заемат 9-то място във временното класиране. В следващия кръг талантите гостуват на "Чавдар Етрополе".
Другата елитна формация на "Черноморец-Бургас", до 17 години, трябваше по програма да играе с "Левски" този уикенд, но срещата беше отложена.