Черноморец загуби от Етър
Автор: Екип Burgas24.bg 07:46 / 02.08.2012Коментари (0)804
©
Отборът на "Черноморец-Бургас" загуби своята предпоследна контролна среща с 2:1 от търновския "Етър".

Първата част беше сравнително равностойна, като и двата отбора не блеснаха с нещо кой знае какво. Все пак гостите от Търново получиха право да изпълнят дузпа и откриха резултата в 19-та минута.

През второто полувреме "акулите" имаха възможност на няколко пъти да се върнат в мача, но до гол така и не се стигаше. В 60-та минута гостите поведоха с 2:0. До края на срещата бургазлии упражниха натиск, но той стигна само за отбелязването на едно попадение. Това се случи в 90-та минута, когато Преслав Йорданов реализира дузпа, отсъдена за нарушение срещу Гаел.

Състав на Черноморец-Бургас: Колев, Дянков, Терзиев, Николов, Фо-Поре, Паланков, Цонков, Бейби, Исуф, Христов, Боли /Георгиев, Филипов, Стоянов, Хасан, Гаел, Балтанов, Балджийски, Димов.

Следващата и последна контрола за бургазлии е на 4-ти август /събота/ срещу тима на "Светкавица". Срещата ще започне в 19:30, като тогава ще бъде официално представен и отборът на "Черноморец-Бургас".