Черноморец и Черно море спретнаха зрелищно реми

Коментари (0)
10:55 / 29.07.2012
1660
Отборите на Черноморец и Черно море завършиха 2:2 в контролна среща. Мачът се игра на стадион "Лазур" пред около 400 човека. До 60-та минута "акулите" изоставаха с 0:2, но съумяха да се върнат в мача и да не го загубят. През първата част момчетата на Димитър Димитров определено оставиха инициативата на своя опонент и логично я завършиха с гол пасив след точен изстрел на Сашо Александров.

През второто полувреме бургазлии се посъживиха и вдигнаха оборотите. Въпреки това обаче допуснаха втори гол в 60-та минута, дело на Живко Атанасов. Последваха множество смени, които раздвижиха играта и логичното се случи. В 76-та минута Преслав Йорданов върна едно попадение след хубав удар от воле в наказателното поле.

Малко след това "моряците" останаха с човек по-малко, след като техен играч беше изгонен с червен картон. "Акулите" продължиха своя натиск и в самия край на двубоя Цветомир Цонков спаси своя отбор от поражението. Ветеранът на черноморци засече страхотно центриране на Венци Христов и фиксира крайното 2:2.

Следващата контрола на Черноморец е на 1-ви август срещу тима на Етър. Срещата ще се играе на стадион "Лазур", като часът ще бъде уточнен допълнително.

Черноморец: С. Колев, Дянков, Терзиев, Фо-Поре, Луи, Паланков, Цонков, Хасан, Исуф, Гаел, Боли (Николов, Филипов, Самир, Стоянов, Христов, Балтанов, Балджийски, Йорданов)

Черно море: Георги Китанов, Мартин Дечев, Ал. Александров, Росен Колев, Ивелин Янев, Християн Попов, Еденилсон Бергонси, Георги Илиев (к), Сашо Александров,Ермес Паломино, Мирослав Манолов (Пламен Колев, Живко Атанасов, Слави Сталев, Детелин Димитров, Марлон Фернандес, Симеон Симеонов, Атанас Илиев, Бекир Расим)