Спортните новини: Днес (2) | Вчера (3)
Нефтохимик разгроми Тунджа Ямбол в контрола
Автор: Екип Burgas24.bg 22:14 / 19.07.2012Коментари (1)2010
©
Нефтохимик разгроми с 4:0 Тунджа Ямбол в контролна среща, която се игра на стадиона в Долно Езерово. Мачът започна и с минута мълчание в памет на жертвите от вчерашния атентат на летището в града.

"Шейховете" превъзхождаха своя опонент през целия двубой и дори пропуснаха да отбележат поне още 4 попадения във вратата на третодивизионния тим.  Както и в досегашните мачове, старши треньорът на Нефтохимик Димчо Ненов пусна два различни състава във двете полувремена.

Мартин Жеков откри в 9-ата минута след пас на Емануил Манев, а в последната минута на първата част Владимир Бахъров вкара за 2:0.

След почивката защитникът Диян Лефтеров пропусна дузпа, а в 71-ата Милен Христов увеличи на 3:0. Крайното 4:0 оформи Петър Колев седем минути преди края от дузпа, отсъдена заради нарушение срещу самия него.