Нефтохимик отстъпи от Любимец
Автор: Екип Burgas24.bg 09:07 / 26.09.2011Коментари (7)2631
Нефтохимик загуби с 0:2 гостуването си на Любимец в мач от 7-ия кръг на Източната "Б" група.

Бургазлии играха повече от час с човек по-малко, след като Тодоров получи директен червен картон през първото полувреме. Николай Павлов даде преднина за Любимец в 32-ата минута, след като засече с глава едно центриране на Илиян Трифонов.

През второто полувреме Нафтата се опита да наложат натиск над своя съперник, но той не даде резултат. В 86-ата минута Николай Павлов заби втория си гол в мача след самостоятелен рейд и оформи крайното 2:0 за Любимец.

След този мач отбора на Нефтохимик заема 6 -то място с 11т, само на 3 от лидера Любимец.

Още по темата: общо новини по темата: 2
21.09.2011
21.09.2011

0

Колеги, оставете тая работа с А-група засега. Вижте къде са отбори като Марек, Беласица, Пирин, Велбъжд, Спартак Плевен, Спартак Пловдив, Дунав, Рилски Спортист и т.н. Да се задържим още някоя година в "Б", пък все нещо може и да се промени и да ни потръгне. Може би съм малцинство по този въпрос, но за мен оставането в Б-група ще си е успех, имайки предвид къде бяхме допреди 1 година. Без пари и без стадион няма как да атакуваме А-група - такава е реалността засега. Това, разбира се, не означава че ще спрем да подкрепяме отбора!
+2

Колкото искате ми давайте минуси, но отбора в близките 2-3 години няма да може да влезе в А група ЗА СЪЖАЛЕНИЕ! Наскоро говорих с Милен и човека поддържа контакти с отбора и ми обясни, че просто няма как нямат пари.
-1

Такива отборчета трябва да ги мачкаме и с 10 души. Иска още време да се сглоби отбора. За последната третина на сезона трябва да сме готови напълно и ако Бог е рекъл - А група!
-1

аз бях на мача и мога да кажа че загубата се дължи основно на измисления червен картон. като цяло играхме слабо, но преди червения картон играта беше равностойна и не се знаеше какво може да стане
-1

единствените хора в отбора над 30 години са Сакалиев(32),вратаря Георги Христов(31-2) и Милен Христов(34-5)
-3

С този отбор в момента може да играем в А окръжна група.Казвал съм и пак ще кажа,със 38-40 годишни футболисти в Б група не може да се играе. Не намерим ли играчи да се връщаме където ни е мястото!