Спортните новини: Днес (2) | Вчера (1)
Нефтохимик се наложи с 2:1 над Димитровград
Автор: Екип Burgas24.bg 17:12 / 27.03.2011Коментари (15)6335
Нефтохимик се наложи с 2:1 над Димитровград в мач от 25-ят кръг на Югоизточната В група.

Бургазлии тотално превъзхождаха своя опонент през първите минути на срещата, но до гол така и не можаха да стигнат.

Димитровград поведоха първи в резултата, след грешка на бранителя на Нефтохимик Алексиев.

В 40-ата минута гостите останаха с 10 души на терена, след втори жълт картон на футболист на Димитровград.

Две минути преди края на полувремето домакините изравниха резултата, след гол на Милен Георгиев.

В 55-ата минута "шейховете" бяха много близо до втори гол. Георги Цъцаров изкочи сам срещу вратаря на гостите, но стреля право в него.

В 65-ата минута Нефтохимик стига до обрат. Павел Алексиев реализира чудесен гол и оформи крайното 2:1.