Савио и Андре под въпрос за контролата с Доростол

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (2)
17:25 / 24.03.2011
1066
Двама от футболистите на Черноморец - Бургас пропуснаха днешната сутрешна тренировка на отбора. Рикардо Андре тренира вчера, но е усетил мускулни болки, вследствие на удар от противников играч по време на последния мач от първенството. Болки в глезена пък изпитва Савио, който също пострада от противникови бутони в Севлиево. И двамата футболисти ще тренират от утре, но дали ще вземат участие в контролата с Доростол ще се решава в последния момент.

Всички останали играчи участват пълноценно в заниманията на отбора и тренират с настроение. Втори ден наставникът на "акулите" Георги Василев залага на двуразови тренировки и повишени натоварвания.

Днес фен - клубът на Черноморец - Бургас - "сините акули", отправи призив към всички привърженици на отбора да посетят приятелската среща в събота с Доростол Силистра. Мачът на стадион "Лазур" започва в 15 часа, а входът е свободен.



Виж коментарите (2)
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!
Още спортни:
Вчера: 1
Днес: 0


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).