Спортните новини: Днес (2) | Вчера (1)
Юношите на Черноморец сразиха Ботев-2002 с 3:0
Автор: Екип Burgas24.bg 12:58 / 07.03.2011Коментари (1)528
©
Щатният реализатор на юношите до 17 г. на Черноморец-Бургас Милчо Ангелов прояви реализаторския си нюх още в първия официален мач за годината. Централният нападател откри резултата преди почивката за победата на младите "акули" с 3:0 над Ботев-2002 /Пд/. Гола беше 14-и за топстрелеца в първенството на тази възрастова група. Точни през второто полувреме бяха Андон Стоянов и Стоян Вълчев. Възпитаниците на треньора Тодор Киселичков можеха да запишат и още по-изразителен успех, ала направиха много пропуски, а на два пъти след удари на Ангелов и Михаел Орачев топката срещна гредите.

Двубоят от 17-ия кръг на първенството в елитната юношеска група до 17 г. се игра на изкуствения терен в Поморие. С актив от 26 точки черноморци заемат 6-о място във временното класиране и в следващия си мач гостуват на "Славия" в София на 12 март.