Спортните новини: Днес (3) | Вчера (1)
Несебър падна от Сливен в Контрола
Автор: Екип Burgas24.bg 10:34 / 13.02.2011Коментари (0)653
Сливен се наложи с 2:1 над Несебър в контролна среща, която се игра на лошото и неподдържано резервно игрище на стадион "Хаджи Димитър".

Старши треньорът на домакините Димчо Ненов не можеше да използва четирима от титулярите заради контузии - вратарят Евгени Караманов, както и Димо Бакалов, Явор Иванов и Валентин Веселинов.

Сливен откри резултата още в 10-ата минута, след като камерунският защитник на несебърлии направи дузпа и Ивайло Петров я вкара.

В 22-ата минута Петър Колев изравни за отбора от курортния град, след като надбяга тромавия Георги Хашев от Сливен и вкара топката зад вратаря Георги Георгиев.

2:1 стана малко след началото на второто полувреме. Новото попълнение Християн Попов от Локомотив (Пловдив) от малък ъгъл от фаул изненада резервния вратар на Несебър Венцислав Богданов.

Това е втора поредна загула на несебърлии в контролите, след като в сряда отстъпиха на Берое с 0:1.