Спортните новини: Днес (0) | Вчера (3)
Черноморец повали ЦСКА в голов екшън при юношите-младша
Автор: Екип Burgas24.bg 14:18 / 07.08.2010Коментари (3)904
В истински голов екшън Черноморец повали ЦСКА с 4:3 на старта на първенството в елитната юношеска група до 17 години. Развоят на мача, който се игра на стадион "Черноморец" не беше за хора със слаби сърца. Въпреки изтощителната жега и двата отбора положиха максимални усилия в сблъсъка.

Гостите поведоха на два пъти с 1:0 и 2:1, но младите акули изравниха, чрез Радослав Градев с елегантнен удар покрай вратаря и Стоян Кижев с глава след корнер. До почивката Черноморци дори успяха да излязат напред. Милчо Ангелов беше изведен сам и хитро копна кълбото над червения страж.

През второто полувреме "ЦСКА" доведе резултата до 3:3, но точка в спора сложи капитанът на домакините Стоян Калев с победен четвърти гол, 10 мин преди края. Така възпитаниците на треньора Антон Спасов дадоха пример на батковците как да се справят с "ЦСКА".

Мачът между представителните мъжки отбори на "Черноморец" и "червените" е в неделя от 21:00 часа на стадион "Васил Левски" в София.