Спортните новини: Днес (2) | Вчера (3)
Юношите на "акулите" направиха равен с Черно море
Автор: Екип Burgas24.bg 17:14 / 16.05.2010Коментари (0)536
©
Морското дерби от 27-мия кръг на елитната „А" юношеска група не излъчи победител. „Черноморец-Бургас" и „Черно море" завършиха наравно - 1:1. Виктор Димитров и Михаил Георгиев от домакините пропуснаха сами срещу вратаря, докато варненци оползотвориха шанса си да поведат малко преди почивката. Десетина минути след подновяването на играта Диян Малчев изравни и „акулите" притиснаха съперника си, но до промяна на резултата не се стигна.

„Към края на сезона вече се чувства умора у момчетата, повечето от които играят на два фронта, а някои дори и на три. Физическото отпадане се отразява на резултатността и на психическото им състояние. Не можем да им се сърдим, че зимуваха на върха, но през пролетта се отдалечиха от челната тройка. Освен това по време на паузата ги напусна голмайсторът на групата Живко Петков, който беше привлечен в „Черноморец-Поморие". Нападателят Красимир Тончев пък беше освободен за неспазване на дисциплината", коментира директорът на футболната академия на „Черноморец-Бургас" Пламен Михов.