Спортните новини: Днес (2) | Вчера (3)
Несебър разгроми Волов в Шумен с 1:4
Автор: Екип Burgas24.bg 19:34 / 03.04.2010Коментари (2)567
Несебър направи нова важна крачка в зачита на амбициите си за промоция в "А" група. "Делфините" бяха пълни господари на терена и победиха като гост Волов в Шумен.

Преди почивката несебърлии дръпнаха в резултата чрез голове на Атанас Рибарски и Борислав Иванов, съответно в 15-та и 20-та минути.

До края на полувремето домакините върнаха едно попадение.

След почивката обаче Иванов добави две нови попадения, едното от дузпа, с което оформи крайното 1:4.

0

Дунав докосва "А" група.....ВИЕ ГъРЦИТЕ ще гледате през крив макарон класиране в горната група...