Спортните новини: Днес (2) | Вчера (3)
Волейболният Лукойл-Нефтохимик смаза ЦСКА с 3:0
Автор: Екип Burgas24.bg 11:04 / 07.03.2010Коментари (1)493
В последния мач от турнира за Купа "Филипови 2000" в Бургас и от редовния сезон в Суперлигата домакините от ЛукОйл-Нефтохимик надиграха ЦСКА с 3:0 (25:23, 25:19, 25:19).

Този двубой обаче беше без значение за крайното класиране в турнира и спонсорът на състезанието Валентин Филипов връчи ценния трофей на капитана на "червените" Николай Иванов. Въпреки че старши-треньорът на ЦСКА Александър Попов даде почивка на най-опитните си играчи Николай Иванов, Ивайло Стефанов, Даниел Пеев и Петър Атанасов, който влезе за малко в третия гейм, се получи един хубав и зрелищен мач, в който бургазлии, не без подкрепата на осмия си играч, публиката, победиха убедително.

Трима души станаха топреализатори на срещата с по 14 точки - Мартин Пенев и Красимир Стефанов от Нефтохимик и Филип Майо от ЦСКА.