5 минути разделиха Черноморец-Поморие от победата над Калиакра

Коментари (1)
18:07 / 06.03.2010
740
Младите футболисти на „Черноморец-Поморие" изпуснаха да победят един от основните претенденти за промоция в „А" група Калиакра Каварна. На своя стадион възпитаниците на сташи треньра Петър Хубчев водеха с 1:0 до 85-та минута, когато получиха изравнителен гол.

Най-интересената ситуация през първото полувреме се случи в 31-та минута, когато Георги Чакъров от състава на домакините беше задържан и съборен от защитник около наказателното поле, но главният съдия Калин Людмилов от София не даде сигнал. В 53-та минута отново Чакъров беше повален в наказателното поле от вратаря Радомиров. Реферът отсъди дузпа, но очудващо не показа картон на стража. Цветан Филипов не сгреши от бялата точка - 1:0. 5 минути преди края арбитерът буквално измисли корнер за Калиакра, след който Иван Петков изравни с глава.

Съставът на Черноморец-Поморие: Георгиев, Г. Калоянов, Г. Костадинов, Цв. Филипов, Коев, Г.Димов/69-Митев/, Пехливанов, Орачев, Пл. Димов, Божинов/83-Манев/, Чакъров /87-Иванов/.