Спортните новини: Днес (2) | Вчера (3)
Поморие громи за рожден ден на шефа
Автор: Екип Burgas24.bg 15:05 / 16.01.2010Коментари (0)888
©
В първа контрола от зимната си подготовка младите футболисти на „Черноморец - Поморие" разгромиха четвъртодивизионния „Русокастро" с 7:0. В мача, който се игра при минусови температури на терена в градчето на 20 км от Бургас, поморийските акули стоплиха сърцето на шефа си Тодор Хънков, отбелязал в деня на срещата 51-я си рожден ден. За удоволствие на изпълнителния директор, юношата Живко Петков откри резултата още в първата минута при неофициалния си дебют. До 20-та минута домакините вече водеха с 4:0 след последователни попадения на Цветан Филипов, Емануил Манев и Георги Костадинов.

След почивката разгромното 7:0 оформиха Малин Орачев и на два пъти Тодорин Димитров. Старши треньорът на петите в есенното класиране на източна „Б" група Петър Хубчев пусна в игра няколко различни състави през двете полувремена. Само вратарят Тодор Йорданов пази цял мач. Участие не взеха титулярите Бранимир Костадинов и Венелин Филипов, които бяха съхранени.