Баскетболният "Черноморец" загуби от "Евроинс-Черно море"

Коментари (1)
19:57 / 09.01.2010
741
Баскетболният "Черноморец" загуби с 92:98 като домакин от "Евроинс-Черно море". Бургазлии бяха първите тази година, които клекнаха пред "моряците".

Варненци спечелиха първата четвърт с 21:18, но "черноморци" се върнаха в играта след победа във втората част с 23:20. Гостите обаче дръпнаха напред в третата четвърт, където успяха да спечелят 6 точки преднина след 29:23, което им осигури и победата, тъй като в последната част на двубоя двата отбора отбелязаха по 28 точки.

Най-активни за бургазлии бяха Мартин Дурчев с 30 точки, Дуейн Мортън със 17 и Брус Браун с 16.

Ръководството на "Черноморец" изказа задоволство от факта, че публиката на тима се връща в залата. За Burgas24.bg те още веднъж наблегнаха на факта, че наполседък залата е все по-пълна.