Спортните новини: Днес (2) | Вчера (3)
Несебър на върха на Изток след победа над Дунав
Автор: Екип Burgas24.bg 19:04 / 03.10.2009Коментари (4)987
Несебър оглави еднолично таблицата на Източната "Б" група, след победа с 1:3 като гост на един от претендентите за елита Дунав в Русе. "Делфините" тази година афишират амбиции за "А" група, но показват, че тези амбиции са подплатени. Те дръпнаха набързо в резултата с 0:2 преди почивката с попадения на Борислав Иванов в 10-та и
Весислав Илчев в 23-та от дузпа.

След почивката домакините малко живнаха и успяха да върнат едното попадение, чрез Диян Велков в 70-та, но само десетина минути по-късно Христо Марков оформи крайното 1:3.