Спортните новини: Днес (0) | Вчера (3)
10 "акули" измъкнаха 2:1 от Пирин и останаха на върха
Автор: Екип Burgas24.bg 21:01 / 19.09.2009Коментари (10)2261
"Черноморец-Бургас" победи трудно с 2:1 Пирин и остана на върха в "А" група. "Акулите" бяха по-добрия отбор на терена, но гостите се бранеха много организирано и контра-атакуваха опасно.

При една от тези контри, малко изненадващо, пиринци успяха да открият резултата. Даниел Пеев напредна от ляво, центрира и Драги Коцев успя да открие резултата за 0:1.

"Акулите" успяха да се върнат бързо в мача и само след четири минути, в 37-та изравниха резултата. Гонзалез стреля силно от фаул, вратаря на гостите изби, но Бонев направи добавка за 1:1.

През второто полувреме съдията Стефан Спасов пресилено изгони Кардосо. Това обаче не стресна домакините и те продължиха да натискат.

Красимир Балъков пусна в игра резервата Дуду и той му се отблагодари. След само няколко минути престой на терена Дуду успя да реализира и донесе победата на бургазлии.

0

02.11.1977 г. 1/16-финален реванш за купата на УЕФАМарек - Байерн 2:01:0 Иван Петров(33), 2:0 Сашо Паргов(38)Стоянов, Севдин, Вуков, Караколев, Палев, Райнов, Паргов, Томов (82-Божурин), Ив.Петров, В.Петров, Е.КючуковМайер, Нидермайер, Грубер, Шварценбек, Рауш, Дюрнбергер (46-Капелман), К.Х. Румениге, Облак, Г. Мюлер, Хьонес (65-Кюнкел), АугенталерСтадион:"Бончук" - 32 000 зрителиСъдия: Е. Дилек(Турция)
0

Светкавица (Търговище) - Любимец - 0:1 Свиленград - Черноморец (Поморие) - 1:0 Спартак (Пловдив) - Добруджа - 0:0 Спартак (Варна) - Брестник (Пловдив) - 0:0 Родопа (Смолян) - Несебър - 0:3 Волов (Шумен) - Дунав (Русе) - 0:2
0

Що бе ,Дунав колко шампионски титли има???
0

БУРГАС никога е нямал и няма да има Шампион...НИКОГА ....... Русе vi проклина и калне скоро да умрете само ЦСКА-Мишел Платини...Дунав (Русе) се завръща
0

Добър репортаж, само накрая са пропуснали да завършат със "Стадион "Нефтохимик", 250 зрители" (от които: агитката на Пирин (само те се чуваха), навиячите на домакините (10 клоша), а останалите 80% съучастници и служители на Подвиския в ложите (няма по-посещаван от криминалния контингент и сивата икономика отбор в БГ към момента), латино-фамилиите на играчите с по 10-те деца, братя, сестри, техните деца и пр., мажоретките и Шаркито). И не се заблуждавайте дето "Мръсната дузина" опънаха тоя платен от Събев кирлив ведомствен синьо-бял парцал - просто се скриха да боднат дозата, щото знаят, че ги дават по TV. Единствено съдийството бе на ниво, крайно време е Боби да ги постави на мястото им, че много нагли станаха вече (между другото мазното коментаторче на Ring без съмнение и то е на подвиската хранилка с всички). И за да не бъда толкова негативен: ЧЕСТИТ РАМАЗАН ШЕКЕР БАЙРАМ И НА ВАС, АЙТОСКИ И КОМЛУШКИ МЮСЮЛМАНИ, БУРГАС ВИ ПРИВЕТСТВА КАТО ЕВРОПЕЙСКИ И ТОЛЕРАНТЕН ГРАД!!!