Спортните новини: Днес (0) | Вчера (3)
"Черноморец - Бургас" с нова победа в "А" юношеска група
Автор: Екип Burgas24.bg 15:19 / 14.09.2009Коментари (0)522
„Черноморец - Бургас" продължи с победите в „А" юношеска група, след като в 5-тия кръг от първенството прегази „Пирин" в Благоевград с 5:0 . Възпитаниците на треньорския тандем Антон Спасов -Мирослав Косев имат пълен актив от 12 точки след 4 победи от 4 мача /в предишния кръг отборът почиваше по програма/.

Сблъсъкът с „орлетата" се проведе на терена в село Рилци. Малките „акули" имаха тотално превъзходство и само пропуските ги лишиха от по-изразителна победа. Два гола през първото полувреме вкара Живко Петков. След почивката се разписаха Милен Гамаков, Мартин Савов и Георги Тузаков.

„Момчетата подходиха сериозно към противника и не допуснаха подценяване, макар да се знаеше предварително, че нашият състав е по-добър. Много съм доволен от старанието и мотивацията на всички, които взеха участие в срещата", коментира Антон Спасов. Той уточни, че отборът играе мач за мач и търси победата срещу всеки съперник, без да чертае цели в далечна перспектива. „Най-важното е от нашите юноши да излязат качествени футболисти за първия състав", добави треньорът.

В следващия, 6-ти, кръг на първенството в „А" юношеска група „Черноморец - Бургас" гостува на „Видима - Раковски" в Севлиево на 20 септември /неделя/.