"Черноморец-Поморие" надви дубльорите с 6:3

13:10 / 28.08.2009
718
В зрелищна учебна игра, изпъстрена с множество интересни положения пред двете врати, "Черноморец-Поморие" надви дубльорите на "акулите" с 6:3 на стадион "Лазур". Петър Колев изведе тима от Източна "Б" група напред още в 3-та минута, но по-младите противници обърнаха резултата с попадения на Костадин Янов /13 мин/ и Михаил Георгиев /31 мин/. Малко преди почивката поморийските "акули" изравниха чрез Светослав Козаров /43 мин/ след отлична асистенция на Колев.

През второто полувреме Козаров изнесе истински голмайсторски рецитал. Той се разписа на два пъти за 4:2 в рамките само на две минути /50 и 51/, но отново Янов /58 мин/ намали. Пак Козаров /68 мин/ покачи на 5:3, а крайното 6:3 оформи Галин Димов /82 мин/ с красив прехвърлящ удар.

В предстоящия, 4-ти, кръг от първенството на Източна „Б" група „Черноморец-Поморие" почива по програма, а в дублиращата група „Черноморец-Бургас" гостува на „Спортист" /Своге/ на 31 август /понеделник/.