Спортните новини: Днес (0) | Вчера (3)
Несебър победи Черноморец Балчик с 3:2 в интересен двубой
Автор: Екип Burgas24.bg 20:58 / 22.08.2009Коментари (0)1021
Станимир Митев не успя да се разпише, но допринесе за победата след като изработи дузпата за третия гол
Несебър победи драматично Черноморец Балчик с 3:2 в мач от третия кръг на Източната "Б" група. "Делфините" надиграха категорично съперника си и можеше да спечелят с още по-голям резултат, но нямаха шанс пред гола. Резултатът откри Мартин Стефанов с гол в 22-ата минута. Далечен удар на Костадинов обаче върна балчиклии в мача. Борислав Иванов изведе домакините напред в 52-ата минута с красив гол, прехвърляйки вратаря на гостите. Станимир Митев можеше да вкара трети гол, но ударът му с глава в 66-ата минута бе спрян на голлинията от защитник на гостите. Съдията отсъди дузпа, която Илчев вкара без колебание за 3:1. В последните минути Черноморец върна едно попадение след точен удар от пряк свободен на Андреев. Отборът от Балчик удари и една греда.