Вашето име  
 Вашият e-mail адрес  
 Име на получателя  
 E-mail на получателя  
Дженифър Лопес се сближи с най-добрия приятел на бившия си
Автор: Екип Burgas24.bg 15:37 / 16.04.2025Коментари ()1081
©
Холивудската дива Дженифър Лопес явно не се шегува, когато става дума за статуетка – и този път залага на най-дръзкия си ход досега: сближаване с Мат Деймън, най-добрият приятел на бившия ѝ съпруг Бен Афлек!

Според източници, двамата са станали "учудващо близки" по време на снимките на Kiss of the Spider Woman, който излиза точно преди сезона на наградите "Оскар". А Джей Ло вярва, че Мат може да ѝ осигури мечтаната номинация – и дори победа!

"Тя се държи за това приятелство със зъби и нокти – вярва, че Оскарът ще е най-доброто отмъщение за Бен", споделя източник от обкръжението ѝ.

Според слуховете, 55-годишната звезда не е забравила унижението от 2019 г., когато ролята ѝ в Hustlers бе пренебрегната. Сега тя е решена да си го върне – с нова роля, силна кампания и... стратегически приятелства.

Но близостта ѝ с Деймън вече разклаща личните му кръгове – съпругата му Лусиана никак не била очарована от "новата дружка", а Афлек... бил бесен.

"Дженифър не търси романтика с Мат – вижда го като златен билет към наградите“, издава още източник, пише "Телеграф".



Още по темата: общо новини по темата: 4497
29.04.2025 »
29.04.2025 »
29.04.2025 »
29.04.2025 »
29.04.2025 »
29.04.2025 »
предишна страница [ 1/750 ] следващата страница
Още новини от Любопитни новини:

https://www.burgas24.bg/novini/interesno/Dzhenifur-Lopes-se-sblizhi-s-nai-dobriya-priyatel-na-bivshiya-si-2522778
Copyright © Burgas24.bg. Всички права запазени.