Президентът Румен Радев пристигна в Бургаско, среща се с пострадалите от наводнението

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (2)
11:39 / 31.10.2017
12972
Президентът на Република България Румен Радев е на изненадващо посещение в Бургаска област, предава репортер на Burgas24.bg от мястото на събитието. Държавният глава е тук, за да посети пострадалите от наводнението села в Община Бургас и Община Камено.

"Виждам солидарността на хората и това няма как да не ме радва", това каза в Равнец президентът Румен Радев. Той се срещна с местните, които го посрещнаха като приятел.

Главнокомандващият бе придружаван от областния управител Вълчо Чолаков и кмета Димитър Николов. След Равнец Радев посети Полски извор.


Този браузър не поддържа видео елемента.


Виж коментарите (2)
Още новини от Регионални новини:
Напредва изграждането на новия мост преди Арапя
Пенсионер зад волана блъсна велосипедистка в Слънчев бряг
"Пежо" блъсна майка и малко дете в Средец
17-годишен видя полицаи и хвърли дрога през прозорец в Несебър
Айтозлия, пребил до смърт мъж, се изправя пред съда
Милиони без електричество в Испания и Португалия


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).