Какво се случва в бТВ? Водещи масово слизат от екран
Автор: Екип Burgas24.bg 10:07 / 19.04.2025Коментари ()1407
© бТВ
Какво се случва в bTV? Водещи си правят каквото си искат и тотално отсвириха работата си заради празниците. Още едно култово лице от медията слезе от екран само за часове. 

В четвъртък от екрана изчезна Златимир Йочев, който води "Тази сутрин". Първоначално не бе ясна причината за отсъствието му, но в петък колежката му Мария Цънцарова призна, че двамата са на ротационен принцип. 

Красавицата пожела весело посрещане на празниците на зрителите, а след това заяви, че не трябва да се учудват, че в понеделник няма да я видят на малкия екран. Тогава в телевизията ще ги посрещне именно отсъстващият Йочев, а Цънцарова ще се отдаде на заслужена почивка, пишат от Блиц. 

В петък сутрин обаче и друга липса от малкия екран притесни зрителите. 

Един от големите красавци на медията - Петър Дочев, който замести актьорът Александър Кадиев с воденето на "Преди обед", не се появи в шоуто. Причината - пътуване. 

Вместо него в bTV дойде журналистът Георги Тошев, който още с първите си думи анонсира какъв е поводът за отсъствието на Дочев. 

"Той пътува. Все пак през останалото време е с вас. Какво да направим. Ще се върне", каза той на зрителите и продължи натам през актуалните теми заедно с танцьорката Франциска, с която веднага се отплеснаха да разказват откъде точно се познават и колко дълго е приятелството им.



Още по темата: общо новини по темата: 4497
29.04.2025 »
29.04.2025 »
29.04.2025 »
29.04.2025 »
29.04.2025 »
29.04.2025 »
предишна страница [ 1/750 ] следващата страница
Още новини от Любопитни новини:

https://www.burgas24.bg/novini/interesno/Kakvo-se-sluchva-v-bTV-Vodeshti-masovo-slizat-ot-ekran-2525680
Copyright © Burgas24.bg. Всички права запазени.