Високо напрежение в пленарна зала: Блъскане, бутане и скандал между депутати
©
Отново се покачи напрежението между "Продължаваме промяната - Демократична България" и "Възраждане" в пленарна зала. Стигна се до словесен сблъсък, блъскане и бутане между депутати от "Възраждане" и Манол Пейков от ПП-ДБ. 

Това се случи по време на изказване на лидера на "Възраждане" Костадин Костадинов. По неясни причини Славчо Крумов от "Възраждане" и Манол Пейков попаднаха в "опасна близост".

Депутатите от двете групи се опитваха да ги разтърват, за да не се стигне до бой.  Намесиха се и квесторите, а председателят на Народното събрание Наталия Киселова обяви 15 минути почивка.



Още по темата: общо новини по темата: 711
05.02.2025 "Възраждане" попречиха на сформирането на комисия за влиянието на фамилията Сорос у нас
05.02.2025 Законът за чуждестранните агенти отново не мина в парламента, но четирима от БСП го подкрепиха
05.02.2025 Панаирите в парламента не спират
05.02.2025 Цончо Ганев: Станахме свидетели на грозни сценки в парламента
05.02.2025 Радостин Василев: Наблюдатели сме на изключително непристойно поведение от депутатите
05.02.2025 Деница Сачева: По-силен от Борисов в политическата власт няма, но решенията в изпълнителната се взимат от Желязков
предишна страница [ 1/119 ] следващата страница
Още новини от Национални новини:

https://www.burgas24.bg/novini/Bylgaria/Visoko-naprezhenie-v-plenarna-zala-Bluskane-butane-i-skandal-mezhdu-deputati-2437788
Copyright © Burgas24.bg. Всички права запазени.