"Турнири на волята" започва от Бургас

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
11:43
243
Най-новото телевизионно шоу "Турнири на волята“ ще се пренесе от малкия екран в Двореца на културата и спорта във Варна. Почитателите на екстремните преживявания и на обичаното българско предаване "Игри на волята“ ще имат шанс да се срещнат със своите фаворити и да наблюдават двубоите на живо. По този повод кметът Благомир Коцев се срещна с организаторите на проекта - Нико Тупарев, Катерина Манолова и българския волейболист Теодор Салпаров. Двете страни обсъдиха подготовката за турнирите в морската столица и за изключителната възможност хората от всички възрасти да се съберат в залата и да подкрепят любимите си състезатели.

Събитието ще се проведе на 22 март в ДКС със съдействието на Община Варна. Шоуто ще стартира в Бургас на 15 март, Варна е втората спирка. Следват турнири в София, Русе и Пловдив. Избрани са петте най-големи спортни зали в България, които ще се превърнат в арени на безмилостна надпревара за единственото първо място. Всяко спортно шоу ще предложи уникални емоции и вълнуващи моменти за хиляди зрители на живо.

За първи път 10 от най-силните гладиатори от "Игри на волята“ ще се изправят един срещу друг в зрелищни битки на живо – "Турнири на волята“. Водещи ще бъдат популярната българска актриса Ралица Паскалева и обичаният музикален изпълнител Павел Николов.

В надпреварата ще влязат победителите от последните четири сезона на екстремното риалити - Андрей Гридин, Алекса Ерски, Иван Рълев и Мартин Кънев, финалистите - Георги Гешев, Добрин Добрев, Филип Атанасов - Фифо и любимците на зрителите - Краси Дунев, Раду Шуляк и Светлин Митев. Организаторите обещават много адреналин, издръжливост, забележителни предизвикателства в невиждани досега битки и канят всички варненци и гости на града да бъдат част от това преживяване.

Билетите за турнирите са в продажба онлайн и на касите на Двореца на културата и спорта във Варна.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Киноклас Бургас усилено работи по късометражния си филм
Необичайни хобита, които набират популярност у нас
Финдо - бащата на Йоана от "Ергенът" проговори
Българските храни, които пробиват в ЕС – родното производство на ...
Интроверт или екстроверт: Два свята, една реалност и никой от нас...
Това са едни от най-отровните растения и гъби у нас


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).