Световноизвестен тенор осинови куче, спасено в Украйна

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
16:49 / 26.10.2022
820
Известният италиански тенор Андреа Бочели осинови куче, спасено след освобождението на украинския град Купянск от руските войски. Историята на тежко ранения Джак, който също е загубил и слуха си, била публикувана от украински уебсайт.

След като ветеринар излекувал кучето, властите в Киев организирали транспортирането му директно до дома на оперната звезда, предава NOVA. В Twitter беше публикувано и видео от първата им среща.

Виж коментарите (0)

Още по темата (4402):
28.04.2025 Путин обяви примирие
28.04.2025 Експерт по етикет и протокол: Срещата между Тръмп и Зеленски беше приятелска, тя ще промени хода на войната
26.04.2025 Тръмп: Може би Путин не иска да спре войната и може би ме заблуждава
25.04.2025 Зеленски отговори на Тръмп: Крим принадлежи на Украйна
21.04.2025 Мащабна въздушна тревога над Украйна: Експлозии в Киев, Николаев, Херсон и Черкаси
20.04.2025 Голяма американска медия прати Киев в Русия, Украйна чака извинение
Още новини от Любопитни новини:
Новата тръпка на Виктор от "Биг брадър" е ромка?
Рачков и Геро заминаха за Испания при Зуека
Бен Афлек тръгна по срещи
Какво вещаят звездите за днешния ден?
Брад Пит: Ужасен съм от Анджелина Джоли
Археолози разкриха един от най-старите градове на Земята


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).