Роксана с трета сватба! Шаферките - известни певици

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
09:41 / 22.05.2024
1684
Фолк певицата Роксана ще се жени за трети път. На 15 юни ще се врече във вярност на бизнесменът Неч, а за място на събитието са избрали заведението на Галена и Галин в Арбанаси. 

Шаферките на Роксана са все известни певици, а роклите им вече са ушити. 

За свои шаферки Роксана е избрала най-близките си колежки - Емануела, Ариа, Диона, Теди Александрова и Гери-Никол. А събитието ще бъде в заведението на Галена и Галин, тъй като новият мъж на Роксана и този на колежката й членуват в рокерската група "Hells Angels". 

"Това ще ти е трети и последен, иначе те пребивам", казва Неч на Роксана, която изглежда е много непостоянна във връзките си и бързо се насища на мъжете до себе си. Но нейни приятели издават, че за първи път я виждат толкова щастлива и силно вярват, че най-накрая е намерила истинската любов и човекът, с когото ще остарее. 

Както е добре известно, зад гърба си 38-годишната певица има два брака и две момчета. Бизнесменът Неч също има момченце от предишен брак. Именно неговият син без да иска ги събрал. Неч живее в Германия и затова любимата му често е при него заедно с малкия Сашко.

Големият син на фолк певицата пък, Даниел, който вече е на 23, се чувства явно достатъчно самостоятелен вече и също обмисля да направи голямата крачка в живота си, а именно - да се ожени, пише "Блиц".

Виж коментарите (0)

Още по темата (5985):
07.04.2025 Лечков - дядо за пример
04.03.2025 Галена прибира 1 милион лева
22.01.2025 Звезда от Hell's Kitchen пусна сватбени снимки с Виктор от Бургас
28.11.2024 Журналист: Такова нещо като агент Гунди няма
30.10.2024 Това ли е "чуйекът" до влюбчивата бургаска батка извън къщата на "Биг
Брадър"?
23.10.2024 Коцето прибрал 20 бона от клипче в социалните мрежи?
Още новини от Любопитни новини:
Най-вкусната рецепта за козунак на конци за Великден
Нов развод в Холивуд? Бракът на Катрин Зита-Джоунс и Майкъл Дъгла...
Веселин Маринов влиза в предаване на конкурентна телевизия
"Революционен момент": Учени откриха планета с ясни признаци на ж...
Българин, работил за Сам Олтман: Той не е добър човек
Ако имате мигрена, може и да развивате едно от тези алергични заб...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).