Преслава "първа пушка" на ромските купони на Софи Маринова

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
10:17 / 07.04.2025
251
Преслава и Софи Маринова, които в последните години са почти неразделни, се забавляват заедно не само по екскурзии, но и на частни тържества. Добричлийката е сред редовните гости на ромските купони в Етрополе, където приятелката й е израснала. 

"Ходим на партита на родата. Много е хубаво в Етрополе. Постоянно има банкети там. Играем си и си пеем на воля“, сподели Преслава през смях при скорошна своя медийна изява.

Добричлийката ходела не по участия на ромски банкети и сватби, а за да се забавлява. Затова Софи Маринова винаги я канила. Преслава пък не пропускала. В началото тя привличала много внимание с появата си, но в Етрополе бързо свикнали да я виждат заедно със Софи Маринова по ромски купони. 

"Един от първите пъти Софи ми каза: "Всички циганета на Етрополе се бяха качили на прозорците. Шъ паднат, да са отрепат, да те гледат“, разказа Преслава.

Хитовата певица взимала и приятели, когато ходела на купоните на Софи Маринова в Етрополе. Дружките на Преслава първоначално се стеснявали. Играели го, че са едва ли не от "интелигенцията“, както тя се изрази. Стеснявали се как ще се появяват, например, сред гостите на циганска сватба. Преслава многозначително им отвръщала, че ще разберат сами. В разгара на купона всички танцували и раздавали бакшиши на оркестъра.

Софи Маринова радвала приятелката си не само с покани за купони, а и с домашно свинско. Когато гласовитата певица ходела в Етрополе за коленето на прасе с родата, не пропускала да донесе в София и за приятелите си Преслава и Константин. Добричлийката винаги поръчвала на Софи да й вземе кожа и сланина, понеже обичала. Софи обаче й носела и мръвка, пише HotArena.

Виж коментарите (0)

Още по темата (4241):
07.04.2025 Тодор Колев шамаросал Поли Генова
07.04.2025 Тъщата на Башар Рахал му е почти наборка
07.04.2025 Това ли ще са новите водещи на "Фермата"?
07.04.2025 Галя от "Каризма" се стопи
07.04.2025 Четирима култови актьори от "Спешно отделение" отново заедно
07.04.2025 Венета Райкова се покри
Още новини от Любопитни новини:
Нищо, че вали сняг, сгответе си бабината пролетна чорбица
Галя от "Каризма" се стопи
Защо тъмната енергия е толкова трудна за обяснение
Бракът като предпоставка за деменция
4 състояния, по-болезнени от раждане
Гала се разплака в ефир


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).