Полина на Благо проговори за раздялата, каза има ли нов мъж в живота си

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
22:50 / 04.06.2023
11321
Бившата на Джизъса Полина издаде защо се е стигнало до приключването на брака им. Велинградската красавица сподели в социалните мрежи, че бившият футболист нямал добро отношение към нея и по думите й тогава "няма как да се получат нещата". Припомняме, че пред "Телеграф" красавицата каза, че Блaгой отбелязвал по никакъв начин годишнината им, пропуснал и 8 март и за двата празника не положил никакви усилия. 

Освен това тя добави: "Скоро очаквайте да е много влюбен отново". Явно намеквайки, че Джизъса вече е с друга жена.

Но самата Полина не остава по-назад, на въпрос дали има нов мъж в живота си, тя подсказа на аудиторията ясно, че има такъв. По думите й обаче не трети човек е причината за раздялата им. Последната съпруга на Джизаса не спира да се показва по-щастлива от всякога.

Виж коментарите (0)

Още по темата (6856):
15.09.2024 Мира Добрева: Болестта ме отказа от егото ми!
17.05.2024 Днес празнува едно от "златните" момичета на Нешка Робева
07.05.2024 Родният хайлайф се скъса да си показва яйцата, Камелия - майстор на
агнешкото
22.04.2024 Сериалът "Baby reindeer": Шокиращо искрено изследване на тормоза и
обсесията
05.04.2024 Вини Джоунс отново намери любовта
10.03.2024 Филип Аврамов сподели за уроците, които научаваме от бащите си
Още новини от Любопитни новини:
10 от най-често бърканите думи в българския език
"Бригада нов дом" усмихна едно 8-годишно сираче и дядо му
Криско: Дани е талисманът вкъщи, защото той е магнитът за любов н...
Неделята на блудния син - ето какъв празник честваме днес
Голям шанс за една от зодиите, друга я очаква сериозна промяна, т...
Ако искате да отслабнете бързо, заложете на тези риби


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).