Петя Дикова сбъдна една своя мечта: Срещна се с царска особа

Автор: Цвети Христова
Коментари (0)
01:00 / 17.11.2023
1460
Това е Калина Сакскобургготска. Сигурно първата асоциация на много от вас ще бъде онзи августовски ден, в който тя направи лека катастрофа в Боровец, след употреба на алкохол. И преди я наричаха “Непокорната княгиня". Това написа Петя Дикова в личния си профил във Facebook, видя Sofia24.bg.

От думите й става ясно, че е сбъднала една своя мечта.

"Не я защитавам, не пия алкохол. За мен тя е княгиня Калина. Дори знам цялото й официално и монархически название - “Нейно Царско Височество Калина, Княгиня Българска и Херцогиня Саксонска“. От дете мечтая за неформална среща с нея. Виждала съм я само на официални събития, където ролята на журналист не позволява да прекрача границата на професионалното любопитство. 

Съзнавам, че ще има неодобрителни коментари, но с тази публикация искам да кажа друго - извън този следобед в Боровец, харесвам княгинята. И когато я видях със съпруга й Китин Муньос, тя беше всичко, което съм си представяла и много повече - дружелюбна, лъчезарна, добронамерена, отворена и уважителна. И, очаквано - визията й отново съдържаше мотиви със шевици - приближете към шала й. Великолепна!", добави още дъщерята на Сашо Диков и Аня Пенчева.

Виж коментарите (0)

Още по темата (5985):
07.04.2025 Лечков - дядо за пример
04.03.2025 Галена прибира 1 милион лева
22.01.2025 Звезда от Hell's Kitchen пусна сватбени снимки с Виктор от Бургас
28.11.2024 Журналист: Такова нещо като агент Гунди няма
30.10.2024 Това ли е "чуйекът" до влюбчивата бургаска батка извън къщата на "Биг
Брадър"?
23.10.2024 Коцето прибрал 20 бона от клипче в социалните мрежи?
Още новини от Любопитни новини:
Наоми Кембъл: Твърде стара съм за това
Меган Маркъл сътвори голям скандал
Поколението Алфа не зачита авторитети
Това ограничение съществува за всички климатици
Новата тръпка на Виктор от "Биг брадър" е ромка?
Рачков и Геро заминаха за Испания при Зуека


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).