Отмениха още един любим фестивал

Автор: Иван Сотиров
Коментари (1)
11:37 / 07.09.2021
1683
Рибният фестивал в Царево се отменя тази година. Причината въведените от днес противоепидемични мерки. Той трябваше да се състои на 11 септември в пристанището в морския град.

"През последните дни следихме активно ситуацията след обявяване на новите противоепидемични мерки и работата по подготовката на фестивала не бе прекратена. За съжаление, така и не се проведе дебат по отношение на забраната за фестивали, както и не бе променена заповедта на МЗ.

Тъй като спазваме законодателството на Република България и вярваме, че запазването на общественото здраве е приоритет - със съжаление трябва да обявим, че Рибен Фест Царево 2021 се отменя",  написаха организаторите във Фейсбук.

Виж коментарите (1)
Още новини от Любопитни новини:
Крисия гушка бебе
Мария Бакалова се прибира в Бургас
Лекари: Очите могат да ви предупредят за неприятности, които вече...
Наричат го билката на дълголетието, а по времето на Карл Велики в...
Гущеров избухна
Предизвикателства за представителите на тези зодии днес


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).