Мария Бакалова загуби близък човек

Автор: Георги Кирилов
Коментари (0)
15:40 / 29.11.2024
1313
Стилистът Гроздан Михайлов загуби борбата с рака на 35-годишна възраст. Той страдаше от рак на дебелото черво, за който разбра на 8 май тази година.

Стилистът беше близък на актрисата Мария Бакалова, която сподели за загубата си във Фейсбук.

"Обичам те! Винаги ще те обичам. Един от най-силните, умни, готини, най-талантливи, красиви, вдъхновяващи хора, които някога съм познавала. Ще ни липсваш", написа Бакалова.

Гроздан Михайлов беше известен не само на българската сцена, но и на световната. Едни от последните му проекти бяха музикалните клипове на Years & Years и Rina Sawayama. Работил е и с Лили Иванова, Sigrid и Лили Иванова.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Предстои пълно лунно затъмнение до часове
Изританата от "Ергенът": Не знам как се сдържах
Ново изследване доказа нова вреда от микропластмасата
Новият епизод на "Бригада нов дом" ще просълзи зрителите
Ивет Лалова изненада всички
"Лебедово езеро" завладява сцената на Бургаската опера


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).