Голяма звезда от турските сериали празнува Рамазан Байрам у нас

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
12:11 / 16.04.2024
1716
Гюлсим Али, която е родом от България, се прибра при роднините си и празнува преди дни Рамазан Байрам с най-близките си хора.

Мегаизвестната актриса край Босфора от години живее в Турция, но не пропуска възможност да се завърне в родния си град. Гюлсим не иска да привлича вниманието към себе си и тайно отива в Русе, но в града бързо научават за височайшето присъствие. Али се издава, като си пуска снимка от езерото в русенското село Николово, което е любимо място за отдих на русенци.

Сапунената звезда не се задържа дълго време край Дунав и се завръща към професионалните си ангажименти в Турция, пише България Днес.

Преди две години Гюлсим беше избрана да си партнира с любимец №1 на фенките на сериалите - Къванч Татлъту, в мащабната продукция "Ако кралят загуби". В сериала двамата по сценарий са двойка.

Гюлсим за пръв път попада в светлината на прожекторите през 2009 г., когато печели в София конкурса "Супермодел на България". Тогава тя е едва на 14 г. и е най-малката участничка, но впечатлява журито с отлични мерки и височина от 174 сантиметра. Впоследствие хубавицата представи страната ни на световно дефиле в бразилския град Сао Пауло. Родена е на 18 февруари 1995 г. в Русе в семейството на български турци и никога не губи връзката си с родния град.

Първите стъпки на Гюлсим в киното са през 2012 г., когато се явява на кастинг и е одобрена за второстепенна роля в поредицата "Последното лято на Балканите 1912".

Виж коментарите (0)

Още по темата (5985):
07.04.2025 Лечков - дядо за пример
04.03.2025 Галена прибира 1 милион лева
22.01.2025 Звезда от Hell's Kitchen пусна сватбени снимки с Виктор от Бургас
28.11.2024 Журналист: Такова нещо като агент Гунди няма
30.10.2024 Това ли е "чуйекът" до влюбчивата бургаска батка извън къщата на "Биг
Брадър"?
23.10.2024 Коцето прибрал 20 бона от клипче в социалните мрежи?
Още новини от Любопитни новини:
Брад Пит: Ужасен съм от Анджелина Джоли
Археолози разкриха един от най-старите градове на Земята
Мери Бойс Бенд с нов сингъл
Ето как се определя нашата карма
Ето какво любопитно откритие направи австралийски учен
Сестрата на Рупецова влиза в "Ергенът"?


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).