Цвети изтри Криско

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
10:54 / 25.10.2023
1036
Половинката на Криско – Цвети, явно има доста душевни терзания, които успокоява освен с козметични процедури и с триене на общи снимки с рапъра от социалните мрежи.

Бившата танцьорка отново е премахнала всичките си кадри с половинката си, пише в. "Уикенд“. Цвети и Криско имаха една сериозна раздяла, която тя се опита да скрие от последователите си, но без успех. Това се случи малко след раждането на сина им Даниел. После се събраха, а за извинение габровеца затрупа любимата си със скъпи дарове.

"Може да му се е разсърдила за нещо и така да го наказва. Може и да се сърди, че я асоциират с него, а иска да е самостоятелно известна, но това няма как да се случи, защото тя е популярна благодарение на Криско, иначе никой нямаше да я знае и още щеше да е стюардеса и танцьорка, а не инфлуенсърка“ – коментират в социалните мрежи.

Виж коментарите (0)

Още по темата (5985):
07.04.2025 Лечков - дядо за пример
04.03.2025 Галена прибира 1 милион лева
22.01.2025 Звезда от Hell's Kitchen пусна сватбени снимки с Виктор от Бургас
28.11.2024 Журналист: Такова нещо като агент Гунди няма
30.10.2024 Това ли е "чуйекът" до влюбчивата бургаска батка извън къщата на "Биг
Брадър"?
23.10.2024 Коцето прибрал 20 бона от клипче в социалните мрежи?
Още новини от Любопитни новини:
Брад Пит: Ужасен съм от Анджелина Джоли
Археолози разкриха един от най-старите градове на Земята
Гражданка: Слагам олио и с една пинсета, обратно на часовниковата...
Мери Бойс Бенд с нов сингъл
Ето как се определя нашата карма
Ето какво любопитно откритие направи австралийски учен


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).