15 бона на месец й стигали

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
11:49
251
В епизод на "Ергенът" от миналата седмица Даниела Рупецова заяви, че иска по 50-60 бона на месец и втрещи някои от зрителите с изказването си. Колежката ѝ Ферай Наджиб обаче е по-скромна. 

Пред останалите момичета стройната брюнетка от Варна споделила, че живее с 15 бона на месец. Интересно откъде момата разполага с такива суми, защото във визитката си се представи като "безработна". Казва също, че е необвързана.

"Поне е откровена и не се представя като модел, инфлуенсър и собственик на бизнес. Жената си казва, че е безработна", шегуват се зрители на предаването в интернет пространството, пише HotArena.

Виж коментарите (0)

Още по темата (3949):
10.03.2025 Виктория Готева показа бебето
10.03.2025 Хвана ново гадже
10.03.2025 Белослава: Направо казах на мама, че съм бременна
10.03.2025 Гала се разплака в ефир
10.03.2025 Най-големите издънки на родните звезди зад волана
10.03.2025 Гергана Стоянова: Каза ми, че ще ме изкорми като риба и ще ме обеси на червата ми
Още новини от Любопитни новини:
Престои концерт в НХК, който не е за пропускане
Как да приготвим перфектните палачинки?
Васил Найденов на една сцена с Мария Илиева
Вдигат й заплатата
Шарън Стоун празнува днес
Бивша на Благо Джизъса е бременна. Таткото е тайна


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).