Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Начало
Бургас
Спортни
Регионални
България
Международни
Любопитно
Галерии
Личности
RSS
Всички
Бизнес
Криминални
Институции
Общество
Други
Читателски
Тези цигани превърнаха Бургас в тоалетна! Спи ли УКОРС?
Автор: Екип Burgas24.bg 14:03 / 03.08.2017Коментари (4)19628
© Burgas24.bg
Мръсни, шумни, агресивни и некултивирани! Не можем да си позволим да даваме подобни квалификации за ромите в този иначе толкова прекрасен град, защото купищата соросоидни организации само това чакат.

По тази причина ще си позволим да отбележим само очевидното. Докато една малка част от този етнос действително опитва да се интегрира с работа, образование и поведение, масата бавно, но сигурно превръща Бургас в тоалетна. В прекия и преносния смисъл!

Именно поради липсата на каквато и да е култивация, много от мургавите индивиди облекчават нуждите си където сварят - все едно живеят в гората, а не в един от големите български градове, в 21-и век. За това алармират читатели на Burgas24.bg, които само за няколко седмици заляха редакционната ни поща с гневи сигнали.

Част от представителите на т.нар. малцинство, което скоро ще е в пъти по-многочислено от българското население, масово използват градинките и междублоковите пространства за тоалетна. И не става въпрос за крайните квартали, а за центъра на Бургас. Вдигат поли, смъкват шалвари и остават поредната купчинка, сякаш живеят в Средновековието.

"Някои от тях са по-зле и от животните - те поне заравят след себе си! За няма и няколко месеца осраха дори около новооткрития площад "Жени Патева", който трябваше да е гордост за града. Всички сме свикнали на гледката полуголи и некъпани цигани да вървят срещу нас, пафкайки марихуана и да протягат ръчища за милостиня. Но да превръщат града ни в тоалетна е прекалено! Спи ли УКОРС, не трябва ли общината да вземе мерки, преди да е станало прекалено късно", пишат наши читатели, сериозно обезпокоени от проблема.








Зареждане! Моля, изчакайте ...

Показва коментари на Росица Николова 3
премахни филтъра

Коментарите са на публикуващите ги. Burgas24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.
Още новини от Новини от Бургас:

ИЗПРАТИ НОВИНА
« Март 2025 г. »
пон
вто
сря
чтв
пет
съб
нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Виж още:
Актуални теми
ТВ и шоу сезон 2024/2025 г.
Пожар в дискотека в Македония, има много загинали
Природни стихии
Концесия на летище "София"
Задържаха двама, причинили смърт на животни по особено жесток начин
назад 1 2 3 4 5 напред
Абонамент
Абонирайте се за mail бюлетина ни !
Абонирайте се за нашия e-mail и ще получавате на личната си поща информация за случващото се в Бургас и региона.
e-mail:
Анкета
Ще почивате ли идната зима?
Да, в България
Да, в чужбина
Не
Не съм решил/а още

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти:

тел.: 0886 49 49 24

novini@burgas24.bg

За реклама:
Тарифи (виж)
Договори избори 2024

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Бургазлии във facebook
RSS за новините
Статистика: