Пак счупено стъкло на тролей! Полицията: Вероятно камъче е ударило стъклото в движение

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
14:36 / 18.03.2015
2351
Вчера, около 17.55 ч. в Четвърто Районно управление «Полиция» - Бургас, е получено съобщение за счупено задно панорамно стъкло на тролейбус, собственост на фирма «Бургас Бус» ЕООД. При извършения оглед е установено, че задното панорамно стъкло е напукано цялото, като в горната част по средата, е открит отвор с размери 0,5 см х 0,8 см с варовикови частици по краищата на отвора от външната страна.

Според полицията, вероятно материалната щета е причинена от камъче, ударило стъклото по време на движение. Работата по случая продължава от служители на Четвърто Районно управление «Полиция» - Бургас.

Виж коментарите (0)

Още по темата (10):
16.09.2015 Вандалът от автобус 211 изтръгнал кошче за смет, за да замери автобуса, но му дотежало
16.09.2015 Пътник изпотроши автобус 211
25.02.2015 Полицията: Не е стреляно по автобус, пътуващ по линия № 15
25.02.2015 Нова стрелба по автобус на градския транспорт в Бургас
20.02.2015 Хулиганите в Бургас нямат спирка, замериха с буца пръст автобус в "Изгрев"
20.02.2015 Шофьор на тролей: Като хвърляха змия и камъни го приех за нещо нормално, но този обстрел вече е притеснителен
Още новини от Новини от Бургас:
Патриархът: Няма място за притеснение, че всички ще бъдат задълже...
Дори не можете да си представите какви гадости извадиха от морето...
Страхотни красоти от Бургас
Велопоход за информираност за хемофилията в Бургас
Подробна прогноза за времето през уикенда и началото на новата се...
Водолази чистят морското дъно край Моста


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).