Наградиха полицай номер 1 за месец август

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (1)
11:48 / 09.09.2010
1966
На нарочна церемония, проведена в сградата на Районно управление «Полиция» - Несебър, Директорът на ОДМВР Бургас - Комисар Милен Димитров награди полицая на м. август - главен инспектор Гроздан Лечев - Началник група «Противодействие на криминалната престъпност» в Районното управление. Заедно с почетната грамота, на служителят се дават и три дни допълнителен платен отпуск, а отделно за постигнати високи професионални резултати, за разкрити и задържани извършители на три въоръжени грабежа на територията на Слънчев бряг и разкрита кражба на сумата от 50 000 лв. от хотелски сейф, Гроздан Лечев е награден и с "обявяване на благодарност".

Гроздан Лечев е започнал работа в системата на МВР през 1997 година в РПУ Несебър, като последователно е заемал всички степени в оперативната работа на криминалист. От м. април 2003 година е назначен в сектор «Криминална полиция» към ОДМВР Бургас, където е работил по линия «Противодействие на кражбите и противозаконното отнемане на МПС». От 2008 година, след спечелен конкурс, отново се връща в Районно управление «Полиция» - Несебър, където работи и до момента на настоящата длъжност. Семеен е, с две деца.

Комисар Милен Димитров обяви благодарност и поощри с три дни допълнителен платен отпуск за постигнати отлични резултати, проявен професионализъм и успешни полицейски действия, и служителите от сектор "Криминална полиция" към "Районно управление «Полиция» - Несебър : инспектор Александър Цветков, инспектор Васко Арсенов, инспектор Георги Николов, гл. Полицай Иван Досев, инспектор Антон Ганчев, инспектор Стоян Тодоров и инспектор Радостин Колев. Същата награда получава и старши разследващ полицай - инспектор Десислава Ганчева. Служителите с работата си са допринесли за разкриването на поредица от тежки криминални престъпления, осъществени на територията на Слънчев бряг / сред които въоръжени грабежи, кражби и други престъпления срещу личността/.


Виж коментарите (1)
Още новини от Новини от Бургас:
Голям проблем в Слънчев бряг заради някои паркинги
Много пияни и дрогирани шофьори спипаха в Бургаско
Блъснаха пенсионерка на пешеходна пътека в Бургас
Пламен от касапницата до Новата поща ще лежи 15 години в затвора
Сигнал: Платих 200 лева за ток, ако минем на свободния пазар, 500...
Бургазлия пита защо няма велоалеи на тези улици в града


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).