Концерт в подкрепа на филма "Василъ Лѣвскій" организират в Бургас

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
11:29 / 21.07.2013
2090
Десетки изпълнители ще се включат в големия концерт в подкрепа на българския игрален филм "Василъ Лѣвскій" на режисьора Максим Генчев.

Събитието ще се състои на 27 юли (събота) от 20:00 ч. в Летния театър на Бургас. Организатори са Асоциация Българска кинокласика и култура, със съдействието на Община Бургас.
В лайва участие ще вземат група "Петте сезона" на Стефан Диомов, Стефан Илчев, рок група "Силует", Васко Кръпката и Подуене блус бенд, бургазлийката Красимира Иванова, вокални групи "Точно време"-Бургас и "Слънчев ритъм"- Поморие; рок група "Taking Heed" от Плевен. За зрителите ще има и демонстрации от прабългарска школа за оцеляване БАГА ТУР.
На 27 юли феновете могат да се срещнат с част от екипа на филма в Летния театър от 10 до 17 часа.
Билетите за концерта са на цени от 5 и 10 лв. Могат да се закупят от :
* Билетен център на Летен театър Бургас (до община Бургас)
* Билетен център на театъра (до община Бургас)
* На алеята пред Летен театър Бургас
* В интернет: http://www.eventim.bg/bg/bileti/blagotvoritelen-koncert-burgas-leten-teatr-324282/event.html
По време на събитието, чрез томбола, ще бъдат изтеглени имената на десет души, които ще имат възможност да присъстват на един снимачен ден от филма.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Бургас:
Продължава издирването на Христина от Бургас
Спипаха дрогиран да шофира в "Меден рудник"
Голям пожар край Царево, силният вятър пречи на потушаването му
Пожар в нефтената рафинерия край Бургас
Бургазлия спретна цех за производство на друсан чай в апартамент ...
Бургаски ученици демонстрираха отлични знания по безопасност на д...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).