Дават яснота около фестивала "Летни музикални празници - Бургас 2012"

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
07:20 / 03.07.2012
1229
Днес от 11.00 часа в залата на Община Бургас ще се проведе пресконференция по повод откриването на петото издание на фестивал "Летни музикални празници - Бургас 2012".

На срещата ще бъдат представени водещите заглавия от афиша, както и големите имена на съвременното българско оперно изкуство, участващи в тазгодишния фестивал.

Повече подробности за това, както и на кого ще бъде връчена тази година наградата в чест на маестро Емил Чакъров, ще каже директорът на Опера Бургас Александър Текелиев и от зам.-кмета Йорданка Ананиева.


Виж коментарите (0)

Още по темата (2):
02.07.2012 Дават яснота около започващия фестивал "Летни музикални празници - Бургас
2012"
26.04.2012 В разгара си е подготовката за Летните музикални празници
Още новини от Новини от Бургас:
Пожарната в Бургас започва обучение на спонтанни доброволци
Мистерията с изчезналата Христина от Бургас се заплита
Община Бургас бе домакин на изключително важен форум
Ученици от Бургас узнаха за вредата от употребата на вейп, райски...
Монтират автоматични външни дефибрилатори на 5 места в Бургас
Омбудсманът на Бургас алармира за сериозен проблем


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).